Biuro rachunkowe Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.
Biuro rachunkowe Warszawa

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?​

Biuro Rachunkowe Warszawa Śródmieście

Profesjonalne biuro rachunkowe Warszawa może wesprzeć Twoje przedsiębiorstwo w obszarze księgowości. Nasza firma z siedzibą w Śródmieściu oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości oraz rachunkowości od ponad 6 lat. Współpracujący z nami przedsiębiorcy mogą spać spokojnie, pewni, że kwestie formalne są w dobrych rękach. Zaufana księgowość dla firm z Warszawy umożliwia skoncentrowanie się na tym, co najważniejsze w biznesie. Sprawy formalne i rozliczeniowe warto zostawić specjalistom. 

Kompleksowe usługi księgowe Warszawa dla małych i dużych firm

Nasze usługi są skierowane do każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na rzetelnym prowadzeniu księgowości. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz księgę przychodów i rozchodów, czy też księgi handlowe. Specjalizujemy się także w rozliczaniu kadr i płac. Ponadto współpracując z nami, możesz liczyć na doradztwo biznesowe i doradztwo podatkowe. Tak kompletna oferta sprawia, że otrzymujesz od nas wsparcie w wielu obszarach, dzięki czemu zarządzanie firmą staje się jeszcze prostsze. Kolejnym obszarem naszej działalności jest reprezentowanie przedsiębiorców w kontaktach z zewnętrznymi podmiotami, w szczególności z instytucjami państwowymi. Według raportu Banku Światowego, polscy przedsiębiorcy poświęcają nawet 336 godzin w skali roku na rozliczenia podatkowe i wizyty w urzędach. Dzięki naszej pomocy ograniczasz swoje zaangażowanie w księgowość do minimum i zyskujesz czas, który możesz przeznaczyć, np. na rozwój firmy lub odpoczynek.

Sprawdź:

Biuro rachunkowe Warszawa

Pomimo świadczenia usług na najwyższym poziomie, nasze ceny pozostają przystępne dla polskiego przedsiębiorcy. Ich koszt jest uzależniony od zakresu naszej współpracy. Im większą liczbę dokumentów przetwarzamy miesięcznie, z tym większym wydatkiem musisz się liczyć.

Taki cennik naszego biura rachunkowego sprawia, że nawet małe, warszawskie firmy mogą korzystać z naszych usług. Koszty księgowości będą zwiększały się dopiero wraz ze wzrostem Twojej firmy. Natomiast właścicielom dużych firm oferujemy indywidualną wycenę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że duże przedsiębiorstwa mają określone wymagania, dlatego przygotowując ofertę, staramy się je spełnić w możliwie najwyższym stopniu.

Biuro księgowe Warszawa

Pełna księgowość (którą realizuje również nasze biuro rachunkowe w Warszawie) jest obowiązkowa m.in. dla spółek z o.o., akcyjnych, komandytowych i komandytowo-akcyjnych oraz podatników, których przychody za poprzedni rok wynoszą równowartość co najmniej 2 mln euro. To są dwa najczęstsze powody, dla których przedsiębiorcy rozliczają się na zasadach pełnej księgowości. Pełna księgowość ma na celu zwiększyć transparentność finansów firmy, a także zapobiegać nieuczciwym operacjom. Jednocześnie wiąże się ona z większą liczbą formalności. Dlatego też niezbędna jest profesjonalna obsługa księgowa, którą oferuje nasze biuro księgowe Warszawa.

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć także na wsparcie w innych obszarach działalności swojego przedsiębiorstwa. Dlatego, jeśli zależy Ci na biurze rachunkowym, które oferuje kompleksowe usługi, to zapraszamy do kontaktu. Jeśli w swoim przedsiębiorstwie przetwarzasz więcej niż 100 dokumentów w skali miesiąca, to możesz liczyć na indywidualną wycenę.

Sprawdź, czym jeszcze zajmuje się biuro księgowe Warszawa: