Doradztwo z zakresu wyboru formy działalności Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Kontrola sytuacji finansowej firmy

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Doradztwo z zakresu wyboru formy działalności Warszawa

Interesuje Cię wybór działalności gospodarczej Warszawa? Jednym z problemów współczesnych przedsiębiorców – i tych, którzy mają już własną firmę, ale również tych, którzy dopiero planują ją założyć, jest podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej formy opodatkowania. Wynika to w dużej mierze z dynamicznych i rewolucyjnych zmian podatkowych związanych z wprowadzeniem programu Polski Ład. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty – wybór formy opodatkowania Warszawa. Mamy placówki w trzech lokalizacjach – prowadzimy biuro rachunkowe Warszawa, w Krakowie i Żarach.

Wybór formy działalności gospodarczej Warszawa - fachowe wsparcie doradcze

W Polskim prawie dostępne są cztery formy opodatkowania działalności gospodarczej. Nasi doświadczeni specjaliści oferują fachowe wsparcie doradcze przy wyborze sposobu opodatkowania, który będzie najkorzystniejszy dla przedsiębiorcy. Wybór formy opodatkowania obejmuje:

  • rozliczanie na zasadach ogólnych,

  • podatek liniowy,

  • ryczałt,

  • kartę podatkową.

Chętnie pomożemy w wyborze najlepszej opcji. Podczas analizy bierzemy pod uwagę nie tylko wysokość zobowiązań podatkowych, ale również korzyści i wady związane z wyborem formy opodatkowania ze szczególnym uwzględnieniem profilu prowadzonej działalności.

Wybór formy opodatkowania Warszawa General Office

Poza merytoryczną pomocą w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, w General Office oferujemy również pomoc w zakładaniu firmy i prowadzenie pełnej księgowości.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich usług General Office. Ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Sprawdź usługi, takie jak: