Biuro Rachunkowe Kraków - usługi księgowe
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.
Usługi księgowe

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Biuro Rachunkowe Kraków - usługi księgowe​

Szukasz biura rachunkowego w Krakowie lub okolicach? Nasza firma General Office oferuje usługi z zakresu księgowości. Ofertę kierujemy zarówno do drobnych przedsiębiorców, jak i dużych spółek. Oprócz obsługi księgowej świadczymy także inne usługi, np. pomoc z zakresu kadr i płac.

Usługi księgowe z zakresu pełnej księgowości w Krakowie!

Pełna księgowość jest uznawana za najbardziej rozbudowaną, a tym samym najbardziej skomplikowaną formę rozliczania przychodów przedsiębiorstwa. Jej zasady zostały opracowane tak, żeby działalność firm była bardziej transparentna i zapobiegała nieuczciwym operacjom finansowym. Panuje powszechne przekonanie, że pełna księgowość obejmuje tylko spółki. Jednak nie jest to do końca prawdą, nie wszystkie spółki muszą prowadzić pełną księgowość. Zobowiązane są do tego przede wszystkim spółki z o.o., akcyjne, komandytowe i komandytowo-akcyjne. Ponadto, taki obowiązek mają firmy, których przychody za poprzedni rok wynoszą co najmniej równowartość 2 mln euro. Na zasadach pełnej księgowości muszą się rozliczać m.in. jednostki działające na podstawie Prawa Bankowego, tj. gminy, powiaty, województwa. Pełny wykaz warunków można znaleźć w artykule 2, ust. 1 ustawy o rachunkowości.

Biuro Rachunkowe Kraków — cennik

W profesjonalny sposób zajmiemy się księgowością w Twojej firmie, jednocześnie oferujemy usługi w rozsądnych cenach. Koszt jest uzależniony od liczby dokumentów, dzięki temu wydatki na księgowość skalują się do wielkości Twojej firmy. Im większy wariant wybierzesz, tym koszt przetworzenia jednego dokumentu będzie mniejszy. Nasza współpraca z większymi firmami jest wyceniana indywidualnie. W przypadku ksiąg przychodów i rozchodów indywidualna wycena zaczyna się od 50 dokumentów miesięcznie. Firmy prowadzące księgi handlowe, tzn. rozliczające się na zasadach pełnej księgowości, mogą liczyć na indywidualną wycenę od 100 dokumentów miesięcznie. Ponadto, naszym Klientom oferujemy także obsługę kadr i płac. Firmy, które decydują się na korzystanie z naszych usług z zakresu księgowości, mogą liczyć na preferencyjne warunki współpracy w tym zakresie.

Biuro Rachunkowe Kraków- Czyżyny i okolice!

Siedziba naszej firmy w Krakowie mieści się w dzielnicy Czyżyny, dzięki temu każdy Klient, któremu zależy na indywidualnym spotkaniu, ma prosty i dogodny dojazd. Obsługujemy firmy z całego miasta, a także okolic Krakowa. Dzisiaj większość komunikacji może odbywać się poprzez maile oraz rozmowy telefoniczne i nie ma konieczności spotykania się osobiście. Korzystając z naszych usług, skupiasz się wyłącznie na prowadzeniu biznesu, a nasza firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z rachunkowością. Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z Biurem Rachunkowym General Office lub masz jakieś pytania związane z naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu.