Audyt księgowy Kraków
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Przeprowadzanie audytów w firmie Kraków

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Audyt księgowy Kraków

General Office to obiektywne i niezależne biuro księgowe. Audyt Księgowy Kraków jest jednym z elementów naszej kompleksowej oferty. To usługi, które kierowane są w szczególności do firm prowadzących pełną księgowość. Dzięki naszej kompleksowej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować profesjonalne usługi audytorskie. Do skorzystania z audytu księgowego zachęcamy wszystkich przedsiębiorców – nawet tych, którzy posiadają własny dział rachunkowy. Przeanalizujemy wszelkie kwestie związane z finansami firmy i ich zgodnością ze stanem faktycznym. Obsługujemy klientów z całej Polski. Mamy już trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Kraków w Warszawie i w Żarach.

Audyt księgowy Kraków w General Office

Jeśli interesuje Cię kompleksowy i szczegółowy audyt podatkowy Kraków – skorzystaj z usług biura księgowego General Office. W skład czynności audytorskich wchodzą, między innymi:

  • audyt sprawozdań finansowych Kraków,

  • audyt ksiąg rachunkowych Kraków,

  • analiza przepływu informacji finansowych,

  • analiza bilansów i rachunków,

  • doradztwo w zakresie usuwania nieprawidłowości,

  • planowanie usprawnień,

  • podsumowanie raportów końcowych uwzględniających rekomendacje ewentualnych zmian w działaniu działu księgowego przedsiębiorstwa.

Profesjonalne przeprowadzanie audytów w firmie Kraków

Audyt księgowy Kraków w biurze rachunkowym General Office to między innymi szczegółowa i kompleksowa weryfikacja  ksiąg rachunkowych firmy, analiza bilansów, rachunków wyników i innej dokumentacji. Po zakończonych działaniach sprawdzających przygotujemy prosty plan naprawczy, który na specjalne życzenie możemy objąć fachowym nadzorem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Poza audytem księgowym w Krakowie oferujemy wiele innych usług księgowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą. Znajduje się w niej również: