Pomoc przy likwidacji działalności gospodarczej Kraków

Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zadbamy o wszystkie niezbędne dokumenty.

Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 100 zadowolonych firm.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Usługi Księgowe

Doradztwo Podatkowe

Kadry I Płace

Pomoc przy likwidacji działalności gospodarczej Kraków

Ile kosztują nasze usługi?

Pomoc przy likwidacji działalności gospodarczej Kraków

Spadek rentowności, chęć przebranżowienia, wysokie koszty utrzymania przedsiębiorstwa, to tylko kilka z czynników, które mogą spowodować zamknięcie działalności gospodarczej Kraków. Aby jednak likwidacja biznesu nie była związana z szeregiem niekorzystnych opłat i nie generowała dodatkowych kosztów, konieczne jest wsparcie doradcze specjalistów. Likwidacja działalności gospodarczej Kraków z merytorycznym wsparciem General Office nie musi być trudna! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli interesuje Cię zamknięcie firmy Kraków, zapraszamy na spotkanie. Mamy trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Kraków, Warszawa i Żary.

mezczyzna podpisujacy dokumenty

Zamknięcie działalności gospodarczej Kraków – niezbędne czynności

 Zakończenie działalności Kraków związane jest z szeregiem czynności formalnych, które należy wykonać w wyznaczonym przepisami prawa terminie. Chociaż zakres czynności może również się w zależności od formy prawnej Twojej firmy, do najważniejszych działań likwidacyjnych od strony księgowo-prawnej zalicza się:
  •  wyrejestrowanie firmy z CEIDG,
  • wyrejestrowanie firmy i ubezpieczonych z ZUS,
  • sporządzenie wykazu majątku firmy,
  • opcjonalnie – przygotowanie spisu z natury,
  • i wiele innych czynności formalnych.

Jeżeli interesuje Cię likwidacja firmy Kraków – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Pomożemy w dopięciu wszelkich formalności i profesjonalnie przeprowadzimy przez cały proces zamknięcia. Wiąże się on nie tylko z wyrejestrowaniem, ale również z koniecznością podsumowania finansowego działalności i rozliczeniem z urzędem skarbowym.

dwóch mężczyzna, jeden wskazujący laptopa, drugi tablet

Zamknięcie firmy Kraków z General Office

Zakończenie działalności gospodarczej Kraków wydaje Ci się skomplikowanym i trudnym w przeprowadzeniu procesem? W zależności od rodzaju działalności i wielkości firmy – faktycznie taki może być. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Służymy wsparciem na każdym z etapów likwidacji firmy.

General Office to profesjonalne biuro księgowe, w którym zajmujemy pełną księgowością i rachunkowością, rozliczaniem podróży służbowych, monitoringiem należności itp. Do naszych specjalizacji można zaliczyć również usługi, jak: