Zakładanie działalności Gospodarczej Kraków

Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zadbamy o wszystkie niezbędne dokumenty.

Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 100 zadowolonych firm.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Usługi księgowe

Doradztwo podatkowe

Kadry i płace

Założenie działalności gospodarczej Kraków

Sprawdź ile kosztują nasze usługi

Zakładanie firm Kraków

Nie  wiesz, jak powinno wyglądać profesjonalne zakładanie firm w Krakowie? Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów i skorzystaj z pomocy w zakładaniu firmy w Krakowie i okolicach. Chociaż ofertę kierujemy do klientów z całej Polski, to właśnie w Krakowie znajdziesz jeden z trzech punktów stacjonarnych naszego biura. Do naszych specjalizacji zalicza się zakładanie i rejestrację nowych firm z Krakowa i okolic. Skorzystaj z oferowanych usług i przekonaj się, że założenie działalności gospodarczej w Krakowie może być bezproblemowe — proste i szybkie. Wsparcie doradcze, rejestracja działalności gospodarczej w Krakowie i prowadzenie pełnej księgowości za naszym pośrednictwem jest jednym ze sposobów na zdjęcie ze swoich barków zmartwień o sprawy finansowe i formalne Twojej nowej działalności.

mezczyzna podpisujacy dokumenty

Zakładanie działalności gospodarczej Kraków

Oferujemy naszą kompleksową pomoc w założeniu firmy w Krakowie i nie tylko! Zakładanie i rejestracja nowych firm w Krakowie jest dla nas codziennym wyzwaniem. Nasi specjaliści mają obszerne, praktyczne doświadczenie w każdej z dziedzin księgowych, biznesowych i finansowych.  Do specjalizacji General Office zalicza się również:
  • zakładanie spółki z o.o.
  • zakładanie spółki cywilnej
  • zakładanie działalności gospodarczej
  • doradztwo z zakresu wyboru formy działalności
  • wsparcie w wyborze właściwego przedmiotu działalności PKD
  • konsultacja prawna oraz przygotowanie umowy spółki
  • przygotowanie wniosków i nadanie numerów KRS, NIP i REGON

Pomoc w zakładaniu firmy Kraków

Rejestracja firmy w Krakowie to nie wszystko! Możemy pomóc Ci również w dopasowaniu odpowiedniej klasyfikacji CEiDG. Założenie działalności w Krakowie w General Office jest kompleksowe. Zajmujemy się wypełnianiem wniosków, załatwianiem spraw z US i ZUS, a także obsługą księgowa Twojej przyszłej firmy.

Założenie działalności gospodarczej Kraków

Rejestracja firmy w Krakowie za naszym pośrednictwem to brak zmartwień o ewentualną pomyłkę i duża oszczędność czasu! Mamy punkty stacjonarne w trzech lokalizacjach: biuro rachunkowe w Warszawie, biuro rachunkowe w Krakowie i Żorach. Sprawdź również pozostałe nasze usługi:
dwóch mężczyzna, jeden wskazujący laptopa, drugi tablet