Rejestracja spółki w Krakowie

Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zadbamy o wszystkie niezbędne dokumenty.

Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 100 zadowolonych firm.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Usługi Księgowe

Doradztwo Podatkowe

Kadry I Płace

Zakładanie spółek Kraków

Ile kosztują nasze usługi?

Zakładanie spółki z o.o. Kraków

Do jednej z wielu naszych specjalizacji zalicza się zakładanie spółki z o.o. w Krakowie. Od lat z sukcesami obsługujemy klientów z całej Polski. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że rejestracja spółki z o.o. w Krakowie nie musi być związana ze stresem i szeregiem czasochłonnych i problematycznych formalności. Powierzając w naszą obsługę zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie, nie musisz obawiać się ewentualnych błędów — oszczędzasz czas i nerwy. Zakładanie spółek w Krakowie to jednak nie jedyna usługa, którą oferujemy. Proponujemy również prowadzenie księgowości spółki z o.o. w Krakowie, a także fachowe wsparcie doradcze, na każdym z etapów współpracy. 

mezczyzna podpisujacy dokumenty

Rejestracja i spółki z o.o. Kraków

Rejestracja spółki z o.o. dla klientów z Krakowa i okolic, realizowana za naszym pośrednictwem to najwygodniejszy sposób na bezstresowe i skuteczne załatwienie formalności związanymi z poprawnym wypełnieniem formularzy, załatwianiem spraw w urzędach itp. Nasza pomoc w założeniu spółki w Krakowie w połączeniu z pełną księgowością Twojej spółki z o.o. jest najlepszym wyjściem na kompleksową obsługę firmy. Do naszych specjalizacji należą:

  • zakładanie spółki z o.o.
  • zakładanie spółki cywilnej
  • zakładanie działalności gospodarczej
  • doradztwo z zakresu wyboru formy działalności
  • wsparcie w wyborze właściwego przedmiotu działalności PKD
  • konsultacje prawne oraz przygotowanie umowy spółki
  • przygotowanie wniosków i nadanie numerów KRS, NIP i REGON

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Krakowie jest proste, szybkie i bezproblemowe — pod warunkiem że gros spraw formalnych powierzysz specjalistom. Jeśli planujesz właśnie zakładanie spółki w Krakowie — współpraca z naszym biurem rachunkowym jest najlepsza z decyzji, jakie możesz podjąć na początku swojego biznesu. 

dwóch mężczyzna, jeden wskazujący laptopa, drugi tablet

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Kraków

Jeżeli zakładanie spółki z o.o. w Krakowie jest tylko jedną z usług, jakie Cię interesują, zachęcamy do poznania pełnej naszej oferty. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie jeszcze usługi oferuje nasze biuro rachunkowe Kraków. Zobacz również: