Rozliczanie delegacji pracowniczych Kraków
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Rozliczanie delegacji pracowniczych Kraków

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych Kraków jest jedną z naszych specjalizacji. Zatrudnieni, którzy odbywają podróże służbowe, są zwykle uprawnieni do otrzymania zaliczki na wyjazd. Wszelkie wydatki związane z podróżą, czyli bilety, noclegi, wyżywienie itp. powinny być szczegółowo rozliczone. Każda delegacja wymaga podsumowania i rozliczenia kosztów, dlatego zachęcamy do skorzystania z usługi, jaką jest rozliczanie delegacji pracowniczych Kraków. Mamy biuro rachunkowe Kraków, w Warszawie i Żarach, ale obsługujemy również zdalnie!

General Office - rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych Kraków

Istnie wiele aspektów formalnych, które umożliwiają prawidłowe rozliczenie wyjazdów służbowych. Wypełnienie stosownych druków, gromadzenie faktur dokumentujących wydatki poniesione przez oddelegowanego pracownika, szczegółowe wskazanie dat i godzin wyjazdu, przyjazdu, stworzenie listy wszystkich przejazdów, wskazanie określenie lokalizacji podróży służbowej, wykaz miejsc noclegowych i kosztów wyżywienia – to tylko kilka ze spraw, o jakie należy zadbać podczas rozliczeń.  Do specjalizacji General Office zaliczane jest rozliczanie diety i ryczałt za nocleg Kraków. Skorzystaj z naszej oferty! Dzięki niej nie musisz się już martwić o czasochłonne załatwienie spraw związanych z kwestią rozliczeń wyjazdów służbowych w Twojej firmie.

Rozliczanie diety krajowej w podróżach służbowych Kraków

Pomożemy nie tylko ustalić odpowiednią wysokość diety przysługującej pracownikowi podczas delegacji, ale również sprawnie rozliczymy wszystkie wydatki związane z kosztami wyjazdu pracownika. Wysokość diety jest zmienna. Ma na nią wpływ wiele czynników: cel wyjazdu, okres trwania delegacji, miejsce wyjazdu i aktualne przepisy. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z oferty. Proponujemy:

  • rozliczanie diety krajowej w podróżach służbowych Kraków

  • rozliczanie delegacji zagranicznych 

W General Office możemy zająć się nie tylko rozliczaniem delegacji, ale również kompleksową  księgowością Twojej firmy. Do naszych specjalizacji można zalicza się również: