Doradztwo z zakresu wyboru formy działalności Kraków
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Kontrola sytuacji finansowej firmy

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Doradztwo z zakresu wyboru formy działalności Kraków

Interesuje Cię wybór działalności gospodarczej Kraków? W świetle dynamicznie zmieniających się przepisów podatkowych – samodzielne podjęcie decyzji o wyborze sposobu opodatkowania może nie być proste. Zachęcamy do sprawdzenia oferty General Office – wybór formy opodatkowania Kraków. Obsługujemy klientów z całej Polski. Prowadzimy konsultacje online, ale tez – jesli chcesz spotkać się z nami osobiście – zapraszamy do biura. Mamy placówki w trzech lokalizacjach – prowadzimy biuro rachunkowe Kraków, Warszawa i Żary.

Wybór formy działalności gospodarczej Kraków - profesjonalne wsparcie doradcze

Polscy przedsiębiorcy mogą zdecydować się na jedną z czterech form opodatkowania działalności gospodarczej. Bez fachowej wiedzy i znajomości przepisów podatkowych, wybór tej najlepszej może być trudny. W General Office otrzymasz fachowe wsparcie doradcze przy wyborze sposobu opodatkowania. Wybór formy opodatkowania obejmuje:

  • rozliczanie na zasadach ogólnych,

  • podatek liniowy,

  • ryczałt,

  • kartę podatkową.

Podczas oceny, która z nich będzie najkorzystniejsza, bierzemy pod uwagę nie tylko koszty prowadzenia działalności, ale również indywidualne potrzeby Twojej przyszłej firmy, związane ze specyfiką branży. Zaprezentujemy zalety i wady każdej z opcji ze szczególnym uwzględnieniem profilu prowadzonej działalności.

Wybór formy opodatkowania Kraków w General Office

Poza kompleksową i szczegółową pomocą w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, w General Office uzyskasz również pomoc w zakładaniu firmy i prowadzenie pełnej księgowości Twojego przedsiębiorstwa. Zdejmiemy z Twoich barków większość spraw związanych z formalnościami.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich usług General Office. Ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Sprawdź ofertę: