Audyt księgowy Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Kontrola sytuacji finansowej firmy

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Audyt księgowy Warszawa

Audyt księgowy Warszawa to jeden z elementów oferty naszego biura księgowego. Jest to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy prowadzą pełną księgowość. Od lat współpracujemy z sektorem MŚP oferując profesjonalne usługi audytorskie. Niezależnie od tego, czy Twoja firma posiada własny dział księgowy, czy też nie – zachęcamy do skorzystania z usług obiektywnego biura księgowego, które dokładnie przeanalizuje wszelkie kwestie związane z finansami firmy i ich zgodnością ze stanem faktycznym. Mamy trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Warszawa, w Krakowie i Żarach, ale ofertę kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski.

Audyt księgowy Warszawa w General Office

Jeśli interesuje Cię audyt podatkowy Warszawa – skorzystaj z usług naszych specjalistów. W skład czynności sprawdzających wchodzą, między innymi:

  • audyt sprawozdań finansowych Warszawa,
  • audyt ksiąg rachunkowych Warszawa,
  • analiza przepływu informacji finansowych,
  • analiza bilansów i rachunków,
  • doradztwo w zakresie korekty nieprawidłowości,
  • planowanie uprawnień,
  • oszacowanie raportów końcowych uwzględniających rekomendacje ewentualnych zmian w działaniu działu księgowego przedsiębiorstwa.

Profesjonalne przeprowadzanie audytów w firmie Warszawa

Audyt księgowy za pośrednictwem General Office obejmuje dokładną weryfikację  ksiąg rachunkowych firmy, jej bilansów, rachunków wyników i innej dokumentacji. Po zakończonych audycie możemy przygotować plan naprawczy, którego wdrożenie możemy objąć merytorycznym nadzorem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Poza audytem księgowym w Warszawie oferujemy również wiele innych usług z Zachęcamy do zapoznania się z naszą konkurencyjną ofertą. Sprawdź również pozostałe nasze usługi: