Analizy finansowe małych i dużych przedsiębiorstw Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Kontrola sytuacji finansowej firmy

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Chcesz przeprowadzić analizy finansowe firm Warszawa? To jedna z naszych specjalizacji! Doskonale wiemy, jak istotne jest zachowanie płynności finansowej. Jednak rentowność każdego przedsiębiorstwa wynika zawsze z odpowiedniej strategii. Profesjonalne analizy finansowe małych i dużych przedsiębiorstw Warszawa w General Office to gwarancja obiektywnego spojrzenia na funkcjonowanie Twojej firmy. Usługi kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski. Mamy trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Warszawa, Kraków i Żary.

Analizy finansowe firm Warszawa - zaufaj General Office

Analizy finansowe małych firm Warszawa i większych przedsiębiorstw objęła wiele czynności. To między innymi:

 • bilans zysków i strat,
 • sprawdzenie przepływów finansowych w przedsiębiorstwie,
 • sprawdzenia zmian kapitałowych,
 • i wiele innych działań. 

Dzięki doświadczeniu specjalistów z General Office masz szansę obiektywnie spojrzeć na procesy w swojej firmie i sprawdzić, które z działań formy warto usprawnić. Łatwiejsze zarządzanie kosztami, prostsze planowanie wydatków – to wszystko jest możliwe! Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług.

Analiza sprawozdań finansowych przedsiębiorstw Warszawa - co sprawdzisz?

Analizy finansowe i ekonomiczne pomogą Ci znaleźć ewentualne nieprawidłowości w Twojej firmie. Przeprowadzone przez nas badania są szczegółowo raportowane. Dzięki analizie finansowej zdobędziesz transparentne informacje na temat:

 • zmian w kapitale przedsiębiorstwa, 
 • wysokości wskaźnika kapitałów własnych, inwestycji, majątku,
 • przychodów i wydatków,
 • cyklu gotówki w firmie, 
 • płynności bieżącej,
 • rentowności,
 • ewentualnego zagrożenia upadłością,
 • zdolności do obsługi zadłużenia.

Podczas sporządzenia analizy finansowej bierzemy pod uwagę zjawiska i procesy gospodarcze – krajowe i globalne. Zarządzanie płynnością finansową w przedsiębiorstwie, podejmowanie nowych, strategicznych działań, a także zapadanie kluczowych decyzji – to wszystko nie będzie możliwe bez przeprowadzenia szczegółowej analizy finansowej firm Warszawa.

W General Office możemy przeprowadzić analizy finansowe małych i dużych przedsiębiorstw Warszawa pod kątem działań konkurencji. Jesteśmy elastyczni, a sama usługa analityczna jest konfigurowalna – może być dopasowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. W General Office możemy zając się nie tylko księgowością i kompleksowym doradztwem, ale również profesjonalnym monitoringiem należności. Do naszych specjalizacji można zalicza się również: