Obsługa ZUS pracowników i prowadzenie rozliczeń ZUS Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Obsługa ZUS pracowników i prowadzenie rozliczeń ZUS Warszawa

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

W General Office znajdziesz wiele profesjonalnych usług księgowych. Jedną z nich jest kompleksowa obsługa ZUS pracowników Warszawa. Zadbamy o zdjęcie z Twoich barków obowiązku rejestrowania i rozliczania w ZUS osób zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie. Nie musisz mieć własnego, rozbudowanego działu kadrowo-płacowego, by wszystkie kwestie formalne związane z rozliczeniami zUS (i nie tylko) mieć uregulowane i pod kontrolą. Sprawdź ofertę General Office. Mamy trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Warszawa, Kraków i Żary.

Prowadzenie rozliczeń ZUS Warszawa

General Office obsługuje wszystkich przedsiębiorców bez względu na rodzaj prowadzonej działalności – jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka jawna, spółka cywilna, spółka z o.o., komandytowa, partnerska, akcyjna itp. W ramach obsługi ZUS pracowników w Warszawie znajdziesz usługi jak:

  • tworzenie i przekazywanie do ZUS deklaracji rozliczeniowych,

  • obsługa danych płatnika w systemie ZUS,

  • zgłaszanie pracowników w ZUS i zgłaszanie  w systemie zmian w stosunku pracy,

  • rejestrowanie i wyrejestrowywanie pracowników,

  • obsługa zwolnień lekarskich i zasiłków,

  • realizacja raportów miesięcznych,

  • tworzenie listy z wysokością i terminami składek do ZUS,

  • ZUS RMUA,

  • i wiele innych usług.

Zachęcamy do sprawdzenia, co jeszcze znajdziesz w naszym obszernym katalogu usług księgowych, Gwarantujemy fachowe wsparcie doradcze, stały kontakt oraz atrakcyjne ceny. Księgowość Warszawa – tutaj znajdziesz wszystkie usługi rachunkowe dla swojego przedsiębiorstwa.

General Office - rekomendowana obsługa ZUS pracowników Warszawa

W świetle niemal nieustających zmian w przepisach polskiego prawa podatkowego związanymi z wprowadzeniem i następnie – korygowaniem zapisów Polskiego Ładu, utrzymanie bezbłędnie prowadzonej księgowości  kadrowo-płacowej jest sztuką. Nie ryzykuj problemów z US i ZUS – powierz całokształt zadań związanych z prowadzeniem rozliczeń ZUS Warszawa profesjonalistom z naszego biura!

W General Office możemy zająć się nie tylko naliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem list płac, ale również profesjonalnym monitoringiem należności, pełną księgowości itp. Do naszych specjalizacji można zalicza się również: