Doradztwo w zakresie przekształceń przedsiębiorstw Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Kontrola sytuacji finansowej firmy

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Do specjalizacji General Office zalicza się nie tylko kompleksową obsługę księgową i doradczą – świadczymy również inne usługi. Jeżeli interesują Cię również przekształcenia spółek Warszawa – zachęcamy do kontaktu. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekształcić działalność w spółkę, połączyć spółki prawa handlowego, czy też podzielić spółki kapitałowe – pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności, doradzimy i będziemy czuwać nad prawidłowością działań. Przekształcenie firmy Warszawa z General Office jest prostsze. Usługi kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski. Mamy trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Warszawa, Kraków i Żary.

Profesjonalne przekształcenia spółek Warszawa

Transformacja firmy w inną formę prawną nie jest nowością. Bardzo często zdarza się, że właściciele firm na przykład na potrzeby przeprowadzenia transakcji lub nawiązania nowej współpracy, zmuszeni są dokonać przekształcenia formy prawnej swojej firmy. Jednak przekształcenie działalności w spółkę Warszawa nie jest jedyną z możliwych opcji. W General Office zajmujemy się również:

  • łączeniem spółek,
  • podziałami spółek
  • przekształceniami form prawnych.

Zakłada się, że wszelkie przekształcenia spółek i działalności zaliczane są do procesów bardzo złożonych, wymagających branżowej, aktualnej wiedzy i doświadczenia. W General Office doradztwo w zakresie przekształceń przedsiębiorstw Warszawa jest jedną z naszych licznych specjalizacji!

Przekształcenia spółek - biuro rachunkowe Warszawa

Doradzamy przy planowaniu przekształcenia każdego rodzaju spółek. Są to, między innymi: spółka handlowa, spółka jawna, spółka komandytowa, spółka partnerska. spółka komandytowo-akcyjna, spółka z o.o., a nawet spółka akcyjna – każda  z wymienionych może w świetle prawa zostać przekształcona w inną formę spółki.

W General Office możemy zająć się nie tylko księgowością i kompleksowym doradztwem, ale również pomocą podczas procesu przekształcania spółek w Warszawie. Do naszych specjalizacji można zaliczyć również usługi, jak: