Rozliczanie delegacji pracowniczych Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Rozliczanie delegacji pracowniczych Warszawa

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Do jednej z naszych specjalizacji zalicza się rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych Warszawa. Każdy pracownik wysłany do odbycia podróży służbowej jest zazwyczaj uprawniony do otrzymania zaliczki (nie jest to jednak obligatoryjne). Zaliczka ma na celu częściowe pokrycie kosztów związanych z wyjazdem służbowym. Są to np. bilety za komunikację miejską, posiłki, nocleg. Niezależnie od tego czy pracownik otrzymał od pracodawcy zaliczkę, czy też sam ponosił koszty wyjazdu, każda delegacja jest związana z koniecznością jej szczegółowego rozliczenia. Zachęcamy do skorzystania z usługi, jaką jest rozliczanie delegacji pracowniczych Warszawa.

General Office - rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych Warszawa

Podstawą do rozliczeń wyjazdów służbowych jest wypełnienie druku wyjazdu służbowego, a także szczegółowe wykazanie w nim dat, godzin wyjazdu, przyjazny, przejazdów, dokładne określenie lokalizacji, wymienienie środków transportu, jakimi poruszał się pracownik, a także wykaz miejsca noclegu, kosztu wyżywienia i pozostałych wydatków. Do naszych usług zaliczane jest rozliczanie diety i ryczałt za nocleg Warszawa. Dzięki doświadczeniu specjalistów z General Office nie musisz martwić się o księgowe aspekty wyjazdów służbowych.

Rozliczanie diety krajowej w podróżach służbowych Warszawa

Wysokość diety przysługujące w podróżach krajowych cyklicznie ulega zmianie. Od lipca 2022 roku, wysokość pełnej diety wynosi 38 złotych na dobę, przy ryczałcie za nocleg 57 złotych, a przy ryczałcie za dojazdy 7,60 złotych. Jeżeli nie chcesz martwić się o kwestie księgowania wyjazdów, które są szczególnie skomplikowane, gdy wysyłasz w delegacje wielu pracowników i np. każdego w inne miejsce – zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z oferty. Proponujemy:

  • rozliczanie delegacji krajowych

  • rozliczanie delegacji zagranicznych

W General Office możemy zająć się kompleksową  księgowością i doradztwem Twojej firmy. Bez względu na jej wielkość! Mamy biuro rachunkowe Warszawa, w Krakowie i w Żarach. Do naszych specjalizacji można zalicza się również: