Monitoring płatności Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Monitoring płatności Warszawa

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Prowadzisz własną działalność i masz dość ciągłego upominania się o uregulowanie faktury? A może z nadmiaru obowiązków nie masz głowy do samodzielnego monitorowania płatności Twoich klientów. Monitoring płatności Warszawa – jeżeli interesuje cię taka usługa – zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy, że nasze doświadczenie i profesjonalizm wpłyną na zachowanie płynności finansowej w Twoim przedsiębiorstwie. Nadzór księgowy nad przebiegiem regulowania faktur jest jednym ze skuteczniejszych środków mobilizujących kontrahentów do terminowości. Zarządzanie należnościami Warszawa, monitoring, dochodzenie należności – sprawdź ofertę General Office. Usługi kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski. Mamy trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Warszawa, Kraków i Żary.

Monitoring należności Warszawa w General Office

Monitorowanie należności Warszawa może realnie wpłynąć na poprawę funkcjonowania firmy. To usługa, którą warto powierzyć specjalistom. Zarządzanie płatnościami Warszawa pozwala:

  • zredukować ryzyko poniesienia strat, 
  • zmobilizować kontrahentów do zachowania terminowości w opłatach należności, usystematyzować kwestie związane z należnościami,
  • zaprowadzić ład i porządek w dokumentacji i rozliczeniach,
  • zachować płynność finansową przedsiębiorstwa.

Oferujemy profesjonalny monitoring należności Warszawa. Usługę możemy realizować cyklicznie, np. w ramach dodatku do prowadzenia księgowości lub przyjąć pojedyncze zlecenie. W General Office jesteśmy elastyczni! Pomożemy dopasować ofertę monitoringu faktur w Twoim przedsiębiorstwie do indywidualnych potrzeb i sytuacji.

Dochodzenie należności Warszawa - monity, upomnienia

W ramach usługi monitoring należności Warszawa, w General Office umożliwiamy również obsługę przeterminowanych faktur. Możemy wysłać monit lub skorzystać z innej formy upomnienia. Chociaż nie jest to usługa windykacyjna (nie zajmujemy się egzekwowaniem roszczeń), stosowanie przypomnień wysyłanych bezpośrednio przez biuro księgowe chroni zazwyczaj przed koniecznością inwestowania w usługi firm windykacyjnych.

W General Office możemy zając się nie tylko księgowością i kompleksowym doradztwem, ale również profesjonalnym monitoringiem należności. Do naszych specjalizacji można zalicza się również: