Doradztwo podatkowe Kraków i Warszawa
Dbaj o rozwój swojej firmy w czasie, gdy my zajmiemy się optymalizacją Twoich podatków. 

Jako doradcy podatkowi, codziennie wspieramy sprawne działanie blisko 100 firm.

Oferta doradcy podatkowego

Co zapewniamy Ci w ramach naszej współpracy?

Rozliczenia

Wszystkie czynności związane z prawidłowym obliczaniem podatków: dochodowych, VAT, jak i innych opłat związanych z prowadzeniem Twojej firmy.

Optymalizacja

Prace skupione na jak najefektywniejszej ewidencji podatkowej w sposób, który zagwarantuje Ci najbardziej atrakcyjne rozliczenia.

Płatności

Realizowanie płatności podatków i składek na rzecz instytucji do tego uprawnionych - Urzędów Skarbowych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych itp.

Cennik doradcy podatkowego

Ile kosztują nasze usługi?

Zalety współpracy z doradcą podatkowym

Co zyskasz Ty, jak i Twoja firma?

Oszczędzisz swoje pieniądze i ograniczysz koszty

Zajmiemy się tym, aby Twoje rozliczenia podatkowe były prowadzone w najbardziej profesjonalny sposób.

W efekcie: wykorzystasz aktualne przepisy prawa w celu redukcji kosztów ponoszonych na opłacanie składek i podatków.

Zapewnisz sobie komfort i bezpieczeństwo

Zadbamy o pełną legalność wszystkich działań związanych zarówno z rozliczeniami, jak i optymalizacją podatkową.

W efekcie: będziesz korzystał ze sprawdzonych sposobów, dających Ci gwarancję funkcjonowania zgodnie z prawem.

Otrzymasz dostęp do aktualnej wiedzy

Będziemy do Twojej dyspozycji w zakresie konsultacji oraz doradztwa dotyczących zarówno prowadzenia samych rozliczeń, jak i znajomości bieżących przepisów.

W efekcie: zadbasz o odpowiedni poziom swojej wiedzy i będziesz na bieżąco ze wszelkimi informacjami bezpośrednio dotyczącymi Twojego przedsiębiorstwa.

Doradztwo podatkowe

Podatki są zmorą wielu przedsiębiorców. Ciągle zmieniające się przepisy spędzają sen z powiek. Z pewnością nieraz słyszałeś słowa Benjamina Franklina „W życiu są pewne tylko dwie rzeczy — śmierć i podatki”. Z naszą pomocą przestaniesz płacić zbyt duże podatki.

Profesjonalni doradcy podatkowi w Warszawie i Krakowie

Nasze biuro rachunkowe ma swoją siedzibę w Krakowie oraz Warszawie. Dlatego jeśli mieszkasz w tych miejscowościach lub ich okolicach, to możesz spotkać się z nami osobiście. Jednocześnie, dzisiaj coraz większa część komunikacji odbywa się w formie zdalnej, dlatego też obsługujemy klientów z całej Polski. Natomiast jeśli zależy Ci na indywidualnych spotkaniach, to nasze krakowskie biuro mieści się w dzielnicy Czyżyny, blisko Centrum. Natomiast w Warszawie, swoją siedzibę mamy w Śródmieściu, nieopodal stacji metra Nowy Świat-Uniwersytet. Dogodna lokalizacja sprawia, że każdy klient może z łatwością spotkać się z nami podczas załatwiania innych biznesowych spraw.

Dlaczego potrzebujesz doradztwa podatkowego?

Pomimo że każdy przedsiębiorca musi płacić podatki, to nie trzeba wobec nich pozostawać biernym. Wykorzystując przepisy podatkowe, możesz legalnie, zgodnie z prawem zoptymalizować podatki, m.in. wykorzystując dostępne ulgi. Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie z tego sprawy, przez co oddają Państwu pieniądze, które mogłyby zostać w ich kieszeni. W skali roku oszczędności mogą osiągać bardzo duże kwoty. Ponadto, doradca podatkowy pomaga w rozwiązywaniu sporów oraz wyjaśnianiu niejasności z organami podatkowymi. Przykładowo, jeśli miałeś kontrolę urzędową, to doradca sprawdzi, czy była ona przeprowadzona w sposób prawidłowy. A jeśli wystąpiły naruszenia, to pomoże Ci w walce o Twoje prawa.

Warto wspomnieć, że korzystanie z usług doradztwa podatkowego gwarantuje bezpieczną działalność. Prawda jest taka, że prawo podatkowe dynamicznie się zmienia, natomiast każdy przedsiębiorca ma obowiązek przestrzegać aktualnych norm. Ich nieznajomość nie zwalnia z odpowiedzialności. Jednocześnie, zamiast poświęcać czas na śledzenie zmian prawnych, lepiej skorzystać z naszych usług i zaoszczędzone godziny przeznaczyć na rozwój firmy.

Ile kosztuje doradca podatkowy — cennik usług

Ile kosztują nasze usługi z zakresu doradztwa podatkowego? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od zakresu współpracy. Tworzenie jednego cennika jest trudne, ponieważ każdy klient ma inne potrzeby i inne wymagania. Niektórzy oczekują jednorazowej porady, natomiast inni chcą mieć stałe wsparcie profesjonalnego doradcy. Dlatego w naszej firmie podchodzimy do klientów indywidualnie i otrzymują oni spersonalizowaną wycenę dopasowaną do faktycznego stopnia pomocy. Nasze biuro rachunkowe oferuje także pomoc w innych zakresach i firmy decydujące się na większy zakres współpracy, mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Jeśli szukasz profesjonalnego doradcy podatkowego, to nie czekaj — wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.