Zakładanie spółki i działalności - Kraków

Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zadbamy o wszystkie niezbędne dokumenty.

Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 100 zadowolonych firm.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Usługi Księgowe

Doradztwo Podatkowe

Kadry I Płace

Zakładanie spółki

Ile kosztują nasze usługi?

Zakładanie spółki Kraków — pomoc w rejestracji firmy

Formalności związane z rejestracją nowej firmy są dla wielu przedsiębiorców przytłaczające. Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc i wsparcie podczas zakładania działalności gospodarczej. Oferujemy usługi zarówno osobom chcącym założyć spółkę, jak i tym, którzy planują rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej.

mezczyzna podpisujacy dokumenty

Wsparcie merytoryczne podczas rejestracji spółki w Krakowie

Oferujemy nie tylko pomoc w dopełnieniu formalności, ale także wsparcie merytoryczne. Pomożemy wybrać korzystny model biznesowy oraz formę prowadzenia działalności. Natomiast osobom zdecydowanym na założenie spółki doradzimy, jaką formę rejestracji wybrać — czy skorzystać z portalu S24, czy też lepiej będzie wybrać tradycyjną metodę z udziałem notariusza. Te dwa sposoby założenia spółki różnią się nie tylko kosztami i czasem. Są między nimi istotne różnice.

Oczywiście nasze biuro rachunkowe zajmuje się także wszystkimi formalnościami. Pomagamy w przygotowaniu dokumentów do rejestracji firmy, zajmujemy się zgłoszeniem spółki do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Dzięki naszym kompleksowym usługom przedsiębiorca nie musi przejmować się formalnościami, może skupić się na działaniach kluczowych dla rozpoczęcia i rozwoju firmy.

dwóch mężczyzna, jeden wskazujący laptopa, drugi tablet

Darmowa pomoc w zakładaniu firmy w Krakowie i okolicach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że od początku funkcjonowania firmy istotna jest optymalizacja wydatków i ograniczanie kosztów. Dlatego też, dla klientów naszego biura rachunkowego, pomoc w założeniu spółki i firmy jest całkowicie bezpłatna. Na barkach przedsiębiorcy spoczywa tylko pokrycie kosztów administracyjnych. W przypadku rejestracji spółek przez system S24, są to opłaty sądowe, a w przypadku tradycyjnej formy, także koszty usług prawniczych oraz taksa notarialna. Natomiast wsparcie merytoryczne, w tym pomoc w wyborze odpowiedniego sposobu założenia spółki oferujemy bezpłatnie. Oczywiście wsparcie dotyczy także kwestii księgowych, optymalizacji podatkowej.

Jak wygląda zakładanie działalności gospodarczej z naszą pomocą?

Wykorzystujemy swoją wiedzę z zakresu prawa i podatków, dzięki czemu możemy oferować kompleksowe usługi polegające na rejestracji i optymalizacji podatkowej firm oraz spółek. Współpraca z nami rozpoczyna się od wsparcia merytorycznego oraz pomocy w wyborze odpowiedniej formy prawnej dla działalności. Oczywiście odpowiadamy także na pytania i wątpliwości przedsiębiorców.

Nasze usługi obejmują również wsparcie w kwestiach formalnych, czyli m.in. poprawnym wypełnianiu wniosków. Błędy na tym etapie oznaczają nie tylko opóźnienia, ale także dodatkowe koszty, dlatego dbamy o to, żeby wszystkie dokumenty zostały wypełnione poprawnie. Po złożeniu wniosku, należy czekać na odpowiedź z urzędu, która w przypadku niektórych form działalności może trwać mniej niż 24 godziny. Na każdym etapie dbamy o to, żeby odciążyć naszych klientów z kwestii formalnych. Dzięki temu mogą zaangażować swoje zasoby w przygotowywanie się do rozpoczęcia działalności.