Zakładanie spółki i działalności - Warszawa

Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zadbamy o wszystkie niezbędne dokumenty.

Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 100 zadowolonych firm.

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Usługi księgowe

Doradztwo podatkowe

Kadry i płace

Zakładanie spółki

Sprawdź ile kosztują nasze usługi

Zakładanie spółki Warszawa — pomoc w rejestracji firmy

Założenie spółki wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności. Każdy popełniony błąd naraża Cię nie tylko na dodatkowe koszty, ale także wydłuża czas niezbędny do zarejestrowania działalności. Dlatego też nasze biuro oferuje przedsiębiorcom pomoc w założeniu firmy.

mezczyzna podpisujacy dokumenty

Jak wygląda założenie spółki w Warszawie z biurem rachunkowym?

Aktualnie w Polsce istnieją dwa sposoby założenia spółki. Pierwsza metoda polega na skorzystaniu z systemu S24. Korzystając z tej opcji, można założyć ją przez internet, w stosunkowo krótkim czasie. Jest to także rozwiązanie tańsze niż tradycyjna metoda. Drugą możliwością jest założenie spółki w klasyczny sposób. Należy wtedy przygotować indywidualną umowę, co wiąże się z koniecznością skorzystania z pomocy prawnika. Następnie wspólnicy muszą udać się do notariusza, a to generuje dodatkowe koszty. Należy się także liczyć z większym wydatkiem na wpis do KRS oraz tym, że wszystkie formalności zajmują więcej czasu. Czy to oznacza, że zawsze lepiej skorzystać z portalu S24? Nie do końca, zakładając spółkę w ten sposób, można korzystać tylko ze wzorca umowy. Jeśli więc wspólnicy potrzebują przygotowania indywidualnej umowy spółki, to konieczne jest skorzystanie z tradycyjnej metody jej założenia.

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniej metody rejestracji spółki, a także wsparcie merytoryczne oraz pomoc w kwestiach formalnych na każdym etapie.

Rejestracja firmy w Warszawie — pomoc w założeniu JDG

Zasadniczo, założenie jednoosobowej działalności gospodarczej (JDG) jest prostsze niż założenie spółki. Nie zmienia to jednak faktu, że cały czas należy pamiętać o licznych formalnościach, a popełnienie błędu może opóźnić start firmy.

Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc także w zakresie zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej. Korzystając z naszych usług, przedsiębiorcy mają zapewnione wsparcie merytoryczne, a także pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności. Dzięki temu nasi klienci nie muszą marnować zasobów na dopełnianie procedur, a mogą skupić się na rozwijaniu swojej firmy.

dwóch mężczyzna, jeden wskazujący laptopa, drugi tablet

Darmowa pomoc w założeniu działalności gospodarczej w Warszawie dla naszych klientów

Nasza współpraca zaczyna się od wsparcia merytorycznego. Pomagamy w wyborze najlepszej formy działalności gospodarczej, sposobu rejestracji spółki. Oferujemy także usługi księgowe i optymalizację podatkową. Dzięki temu unikniesz zbędnych opłat, a zyskasz lepszą kontrolę nad finansami firmy, od początku działalności.

Następnie pomagamy w przygotowaniu wszystkich formalności, czyli m.in. poprawnym wypełnieniu wniosków. Dbamy o to, żeby zostały dostarczone wszystkie niezbędne załączniki. Klienci naszego biura nie ponoszą za to dodatkowych opłat. Muszą jedynie pokryć koszty administracyjne, w przypadku spółki jest to m.in. opłata za wpis do KRS, a jeśli zdecydujesz się na zakładanie jej w tradycyjny sposób to także usługi prawnicze oraz notarialne.