Kadry i płace Kraków i Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.

Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 100 zadowolonych firm.

Usługi rozliczania kadr i płac

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Cennik kadr i płac

Ile kosztują nasze usługi?

Zalety współpracy z naszą firmą

Co zyskasz Ty oraz całe Twoje przedsiębiorstwo?

Oszczędzisz swój czas i pieniądze, a dodatkowo ograniczysz koszty

Dopilnujemy, aby wszelkie rozliczenia kadr i płac były prowadzone dokładnie, profesjonalnie oraz na czas.

W efekcie: zyskasz porządek oraz pewność, że ten rodzaj rozliczeń jest prowadzony w najbardziej opłacalny dla Twojej firmy sposób.

Zagwarantujesz sobie wygodę oraz bezpieczeństwo

Zapewnimy Ci, że wszystkie działania będą wykonywane w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

W efekcie: nie będziesz musiał martwić się pilnowaniem terminów, prawidłowością rozliczeń, a nawet kontrolami uprawionych do tego urzędów.

Otrzymasz wsparcie i dostęp do wiedzy

Będziemy służyli Ci doradztwem z zakresu kadr i płac – dostarczając najważniejsze materiały i narzędzia, jak i przygotowując gotowe rekomendacje.

W efekcie: będziesz zawsze na bieżąco i zyskasz komfort, że nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć 😊

Outsorcing kadr i płac - Warszawa i Kraków

Szukasz biura, które pomoże Ci w obsłudze kadr i płac? Koszty zarządzania dokumentacją pracowniczą są zbyt wysokie? W takim razie skorzystaj z naszych usług. Oferujemy kompleksową obsługę kadr i płac, dzięki którym zoptymalizujesz ten obszar działalności swojej firmy.

Prowadzenie kadr i płac - Kraków i Warszawa

Nasze biuro rachunkowe ma dwie siedziby. Jedna z nich znajduje się w Krakowie Czyżyny, przy ulicy Galicyjskiej, natomiast druga w Warszawie Śródmieściu, przy ulicy Kopernika, nieopodal stacji metra Nowy Świat Uniwersytet. Obie siedziby są w dogodnej lokalizacji, dzięki temu każdy klient, któremu zależy na indywidualnym spotkaniu w biurze może z łatwością do nas dotrzeć. Oczywiście oferujemy także współpracę w trybie zdalnym. Jeśli nie zależy Ci na wizytach w naszym biurze to możemy kontaktować się, np. mailowo i telefonicznie. Dzięki temu, możemy współpracować nie tylko z klientami z Warszawy, Krakowa i okolic, ale z całej Polski.

Jakie usługi z zakresu prowadzenia kadr i płac oferujemy?

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia kadr i płac. Oznacza to, że zajmujemy się zarówno bieżącymi rozliczeniami, m.in. wynagrodzeniami, składkami, podatkami, jak i wspieramy działalność Twojej firmy, np. podczas rekrutacji. Zakres współpracy dopasowujesz do swoich preferencji — możemy zająć się tylko częścią obsługi kadr i płac, jak i całością. Ponadto oferujemy także reprezentowanie Twojej firmy w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi, w szczególności urzędami, m.in. Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Dzięki temu, Twoje zaangażowanie w obsługę kadr i płac jest minimalne, a całością zajmujemy się my.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wszelkie zobowiązania wobec pracowników będą rozliczane w sposób terminowy i prawidłowy. Zajmujemy się także bieżącą ewidencją oraz archiwizacją dokumentów. Dbamy o to, żeby był w nich porządek, co ułatwia znalezienie w przyszłości potrzebnych plików i efektywne zarządzanie pracownikami.

Ile kosztuje prowadzenie kadr i płac?

Wszystko zależy od zakresu współpracy. Standardowo, koszt przetwarzania umowy o pracę to 50 zł, a umowy cywilnoprawnej, czyli m.in. umowy zlecenie oraz o dzieło to 35 zł. Jednocześnie ostateczna cena może ulec zmianie, jeśli np. zatrudniasz dużą liczbę pracownikó. Warto wspomnieć, że nasze biuro rachunkowe zajmuje się nie tylko kadrami, ale także usługami księgowymi. Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem księgowości, to możesz liczyć na dodatkowy rabat. Na im bardziej kompleksowe usługi się zdecydujesz, tym bardziej atrakcyjne warunki współpracy otrzymasz.Dlatego jeśli szukasz biura, które oferuje profesjonalne usługi z zakresu kadr i płac, to wypełnij formularz kontaktowy. W ten sposób otrzymasz indywidualną wycenę, która będzie dopasowana do potrzeb Twojej firmy. To najprostszy i najszybszy sposób, żeby poznać dokładny koszt naszych usług.