Doradztwo w zakresie przekształceń przedsiębiorstw Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Doradztwo w zakresie przekształceń przedsiębiorstw Kraków

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Do specjalizacji General Office, poza prowadzeniem pełnej księgowości, zalicza się również  wsparcie merytoryczne i księgowe podczas przekształcenia działalności w spółkę Kraków. Chcesz zmienić formę prawną jednoosobowej działalności gospodarczej i przekształcić ją w spółkę? A może Twoim celem jest połączenie dwóch spółek? Chętnie udzielimy wsparcia w dopełnieniu wszelkich formalności podatkowych i księgowych. W General Office pomożemy w  przekształceniu firmy Kraków i sprawimy, że cały proces będzie mniej skomplikowany. Zachęcamy do kontaktu. Mamy trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Kraków, Warszawa i Żary.

Przekształcenia spółek Kraków - wsparcie księgowe

Wielu przedsiębiorców decyduje się na zmianę formy prawnej prowadzonego przedsiębiorstwa. Chęć zmiany podyktowana może być wieloma czynnikami: zmniejszeniem lub zwiększeniem rentowności, chęcią nawiązania nowej relacji biznesowej itp. Przekształcenie działalności w spółkę Kraków nie jest jedyną z oferowanych przez nas opcji. W General Office zajmujemy się również  od strony księgowej:

  • łączeniem spółek,

  • podziałami spółek

  • przekształceniami form prawnych.

Korzystając z naszej oferty przekształcenia spółek, biuro rachunkowe Kraków – General Office pomoże w przygotowaniu i zarejestrowaniu niezbędnej dokumentacji. Zachęcamy do skorzystania z obszernej wiedzy naszych doświadczonych specjalistów.

Przekształcenia spółek - biuro rachunkowe Kraków

Oferujemy wsparcie doradcze przy planowaniu i realizacji przekształcenia każdego rodzaju spółek i działalności gospodarczej. Możliwości zmian jest wiele. W polskim prawie występuje bowiem kilka rodzajów spółek: handlowa, jawna, komandytowa, partnerska. spółka komandytowo-akcyjna, spółka z o.o., spółka akcyjna. Wybór odpowiedniej zależy od indywidualnych potrzeb biznesowych. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

W General Office zajmujemy się nie tylko pełną księgowością i rachunkowością, ale także kompleksowym wsparciem doradczym procesu przekształcania firm w Krakowie. Do naszych specjalizacji można zaliczyć również usługi, jak: