Monitoring płatności Kraków
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Monitoring płatności Kraków

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Masz już dość weryfikacji zaległych faktur, wysyłania upomnień i ciągłego “przypominania się” Twoim kontrahentom? Monitoring płatności Kraków – to jedna z wielu usług, jakie oferuje General Office. Szereg czynności, które wykonujemy w ramach świadczenia monitoringu, może poprawić płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa, a także zdjąć z Twoich barków wiele spraw związanych z weryfikacją terminowości faktur i należności. Profesjonalny nadzór nad przebiegiem płatności jest dobrym sposobem mobilizującym kontrahentów do zachowania terminowości.

Zarządzanie należnościami Kraków, monitoring, a także dochodzenie należności – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Usługi kierujemy do przedsiębiorców z Krakowa i z pozostałych miast Polski. Posiadamy trzy placówki stacjonarne: biuro rachunkowe Kraków, Warszawa i Żary.

Monitoring należności Kraków w General Office

Monitorowanie należności Kraków jest procesem, który ma szanse poprawić zachowanie rentowności firmy. Jeżeli do tej pory Twoim problemem były uporczywe opóźnienia w płatnościach za wystawione faktury – pora to zmienić! Zarządzanie płatnościami Kraków pozwala:

  • zmniejszyć ryzyko ponoszenia strat, 

  • zachować terminowość w opłatach należności,

  • uporządkować wszystkie sprawy formalne związane z płatnościami,

  • uszeregować dokumentację rozliczeniową, zaprowadzić w niej ład i porządek,

  • wspomóc zachowanie płynności finansowej firmy.

Do jednej z wielu naszych specjalizacji zaliczamy skuteczny monitoring należności Kraków. Usługi z zakresu monitorowania należności w Krakowie możemy realizować cyklicznie lub przyjąć pojedyncze zlecenie. Zachęcamy do kontaktu!

Dochodzenie należności Kraków - monity, upomnienia i inne działania

  • W ramach usługi monitoring należności Kraków oferujemy również inne czynności, Do jednej z nich zaliczyć można na przykład obsługę przeterminowanych faktur. Usługa: egzekwowanie należności Kraków to między innymi wysyłanie monitów lub upomnień. Warto jednak podkreślić, że jako biuro księgowe nie zajmujemy się windykacją i egzekwowaniem roszczeń, jednak z doświadczenia wiemy, że dobrze prowadzone zarządzanie płatnościami Kraków często chroni przed angażowaniem firm windykacyjnych.

    W General Office zajmujemy się księgowością, profesjonalnym doradztwem, a także skutecznym monitoringiem należności. Do naszych specjalizacji można zalicza się również: