Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac Warszawa
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac Warszawa

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Kolejne, kolejne i kolejne zmiany w naliczaniu wynagrodzeń to duże wyzwanie dla osób, które starają się uporządkować kwestie księgowe związane z modyfikacją przepisów wynikających z Polskiego Ładu. W General Office do naszych specjalizacji zalicza się sporządzanie listy płac i naliczanie wynagrodzeń Warszawa. Ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy zatrudniają pracowników. Mamy trzy punkty stacjonarne – biuro rachunkowe Warszawa. Kraków i Żary. Zachęcamy do kontaktu!

Naliczanie wynagrodzeń - Warszawa. Zaufaj profesjonalistom

Na liście naszych usług znajdziesz zarówno sporządzanie list płac Warszawa, jak i naliczanie wynagrodzeń. Ostatni okres był bardzo intensywny dla branży księgowej. Częste zmiany przepisów, modyfikacje sposobów obliczania składek zdrowotnych, podwyżki płac minimalnych – to wszystko sprawia, że naliczanie wynagrodzeń Warszawa nie należy do najłatwiejszych zadań. Dzięki doświadczeniu profesjonalistów z naszego biura księgowego, a także znajomości zawsze najświeższych przepisów, nie musisz obawiać się o nieprawidłowości! Zleć sporządzanie list płacy i naliczanie wynagrodzeń General Office!

Sporządzanie listy płac Warszawa - szybko i terminowo

Sporządzamy listy płac niezależnie od formy zatrudnienia i rodzaju opodatkowania Twojej firmy. Listy płac i naliczanie wynagrodzeń Warszawa przygotowujemy, biorąc pod uwagę czynniki, takie jak np.:

  • ewidencja czasu pracy,
  • weryfikacja listy obecności, 
  • warunki aktualnej umowy o pracę, 
  • otrzymane informacje o przyznaniu dodatkowych składników do wynagrodzenia.

Służymy fachowym wsparciem merytorycznym. Prowadzimy również konsultacje doradcze. Powierzenie nam spraw związanych z zatrudnieniem i rozliczaniem pracowników jest jedną ze strategicznych, dobrym decyzji dla Twojego przedsiębiorstwa.

W General Office możemy zająć się nie tylko naliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem list płac, ale również profesjonalnym monitoringiem należności, pełną księgowości itp. Do naszych specjalizacji można zalicza się również: