Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac Kraków
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac Kraków

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Jedną ze specjalizacji General Office jest naliczanie wynagrodzeń Kraków. Zapowiadane podwyżki płacy minimalnej, kolejne zmiany w przepisach prawa podatkowego i wiele innych modyfikacji związanych z wprowadzeniem Polskiego Ładu są dużym wyzwaniem dla osób, które starają się uporządkować kwestie księgowe związane z rozliczaniem wynagrodzeń i tworzeniem listy płac. Z naszej oferty może skorzystać każdy przedsiębiorca, który zatrudnia pracowników. Wygodę obsługi gwarantują nasze trzy punkty stacjonarne – biuro rachunkowe Kraków, Warszawa i Żary. Zachęcamy do kontaktu!

Naliczanie wynagrodzeń - Kraków. Zaufaj profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne usługi jak na przykład sporządzanie listy płac Kraków, czy naliczanie wynagrodzeń dla zatrudnionych w Twojej firmie. Dynamiczne i bardzo częste zmiany w przepisach regulujących sposób naliczania składek zdrowotnych, ale również zapowiadane podwyżki płac minimalnych to czynniki, które sprawiają, że samodzielne naliczanie wynagrodzeń Kraków może być bardzo skomplikowane. Zredukuj ryzyko błędu! Dzięki doświadczonym specjalistom z General Office możesz mieć pewność, że sporządzanie listy płac i naliczanie wynagrodzeń Kraków będzie proste, jak nigdy dotąd, a ciężar czynności z nimi związanych nie będzie spoczywał już na Twoich barkach.    

Sporządzanie listy płac Kraków - szybko i terminowo

W General Office sporządzamy listy płac dla każdej z form zatrudnienia i sposobu opodatkowania. Naliczanie wynagrodzeń Kraków i przygotowywanie listy płac tworzymy, biorąc pod uwagę takie czynniki jak np.:

  • ewidencja czasu pracy,

  • weryfikacja listy obecności, 

  • warunki aktualnej umowy o pracę, 

  • informacje o przyznaniu dodatkowych składników do wynagrodzenia (premii, dodatków itp.).

Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac Kraków to nie wszystko, czego możesz oczekiwać od naszego zespołu! W General Office możemy zająć się  również monitoringiem należności, pełną księgowością i rozliczaniem wyjazdów służbowych.  itp. Oferujemy również inne usługi księgowe Kraków jak na przykład: