Kontrola sytuacji finansowej Kraków
Zajmij się rozwojem swojej firmy, podczas gdy my zaopiekujemy się Twoimi rozliczeniami kadr i płac.
Każdego dnia z naszych usług korzysta blisko 60 zadowolonych firm.

Kontrola sytuacji finansowej Kraków

Co otrzymasz w ramach współpracy?

Rozliczenia

Wszelkie czynności związane z wyliczaniem wynagrodzeń, diet, premii oraz nagród, a także idących z nimi w parze składek, podatków i innych opłat.

Ewidencja

Prowadzenie pełnej dokumentacji oraz archiwizacji wszelkich materiałów związanych z kadrami i płacami.

Płatności

Prace skupione na realizowaniu przelewów - zarówno wypłat pracowników, jak i odprowadzaniu należności do US czy ZUS.

Ile kosztują nasze usługi?

Prowadzisz firmę i martwisz się o przebieg kontroli finansowej realizowanej przez organ nadrzędny? Zadbaj o bezpieczeństwo swojego biznesu i w pierwszej kolejności zleć nam kontrolę sytuacji finansowej firmy. Kraków, Warszawa i Żary — mamy już trzy placówki stacjonarne, ale zasięg naszych usług nie jest ograniczony ich lokalizacją. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Do naszych specjalizacji zalicza się profesjonalna kontrola należności w przedsiębiorstwie Kraków. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Kontrola sytuacji finansowej firmy Kraków

Oferujemy pełną kontrolę finansową i monitoring płatności Kraków. Prowadzimy działania, które umożliwiają dogłębne sprawdzenie sytuacji finansowej i zapobiegające problemom z ewentualnymi kontrolami nadrzędnymi. Kontrola finansowa firmy  Kraków obejmuje:

  • ustalenie rzeczywistego stanu finansowego firmy,
  • analizę i porównanie stanu faktycznego z obowiązującym (zgodność lub brak zgodności),
  • wiele innych czynności analitycznych i doradczych.

Profesjonalny monitoring finansowy przedsiębiorstwa Kraków

Kontrola sytuacji finansowej firmy Kraków realizowana za naszym pośrednictwem jest gruntowna i szczegółowa. Podczas wykonywania czynności ocenimy:

  • legalność przeprowadzanych przez firmę wszelkich operacji gospodarczych, 
  • ocenę gospodarności,
  • kontrolę wierzytelności Kraków,
  • analizę planu działań przedsiębiorstwa,
  • rzetelność planowanych i przeprowadzonych operacji gospodarczych,
  • poprawność rozliczenia płac.

Kraków jest jedną z lokalizacji, w której znajdziesz nasze biuro stacjonarne. Mamy również dwie inne placówki zlokalizowane w Żarach i w Warszawie. Jeżeli interesuje Cię kompleksowa i fachowa kontrola należności w biurze rachunkowym Kraków– nasi inspektorzy pozostają do Twojej dyspozycji!

Jak widzisz, kontrola finansowa w przedsiębiorstwie Kraków może okazać się najlepszym sposobem na zagwarantowanie prawidłowości realizowanych działań i bezpieczeństwa finansowego firmy. Jeśli planujesz zlecić kontrolę sytuacji finansowej firmy Kraków — zachęcamy do kontaktu. Oferujemy atrakcyjny cennik usług. Sprawdź ofertę, jaką proponuje nasze biuro rachunkowe Kraków. Do naszych specjalizacji włączyć można również usługi takie jak np.: